Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

  • Post author:
  • Post published:20 marca 2020
  • Post category:Informacje

Zgodnie z rozporządzeniem MEN w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty, w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, od 25 marca 2020 r. nauka w Miejskiej Szkole Muzycznej I stopnia w Gostyninie będzie obowiązkowo odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

W związku z zaistniałą sytuacją, proszę Rodziców o zapewnienie swoim dzieciom sprzętu z dostępem do Internetu oraz narzędzi multimedialnych, niezbędnych do kontaktu z nauczycielami.

Wszelkie niezbędne informacje oraz materiały do pracy zdalnej z Kształcenia słuchu, Rytmiki i Audycji muzycznych będą systematycznie zamieszczane na stronie szkoły.

Jednocześnie uprzejmie proszę wszystkich Państwa Nauczycieli o zapoznanie się z zamieszczoną na stronie „Koncepcją zdalnego nauczania” oraz o systematyczne wykonywanie planowanych zajęć z uczniami.  Wszelkie formy kontaktu i pracy z uczniem proszę o zachowanie do kontroli.

Pozdrawiam,
Andrzej Sitek
Dyrektor Miejskiej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gostyninie.

Wstępna koncepcja zdalnego nauczania w Miejskiej Szkole Muzycznej I stopnia w Gostyninie


Pobierz plik PDF

Materiały do pracy zdalnej z kształcenia słuchu, rytmiki i audycji muzycznych będą systematycznie zamieszczane w zakładce “Z życia szkoły – Nauczanie na odległość”