Osiągnięcia uczniów

  • 7-8.06.2024 – VI Gostynińskie Spotkania Instrumentów Dętych Blaszanych MŁODA BLACHA w Gostyninie
    II miejsce w kat. VII – Alicja Piętka, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński)
    III miejsce w kat. IV – Bartosz Walczak, trąbka (pedagog: Wojciech Kamiński)
    wyróżnienie I stopnia w kat. VIII – Paulina Dziubała, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński)
  • 15-16.05.2024 – VI Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Solcu Kujawskim
    wyróżnienie – Katarzyna Radzikowska (pedagog: Marcin Kalinowski)
  • 20.05.2024 – VI Spotkania Najmłodszych Flecistów w Skierniewicach
    II miejsce – duet fletowy: Iga Michalska i Martyna Złakowska (pedagog: Renata Błaszczyńska)
  • 17-19.04.2024 – VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny “Roztańczony fortepian” w Inowrocławiu
    wyróżnienie II stopnia w II grupie wiekowej – Jakub Pilichowicz (pedagog: Grażyna Sukiennik)
  • 19-20.05.2023 – V Gostynińskie Spotkania Instrumentów Dętych Blaszanych Młoda Blacha w Gostyninie
    II miejsce, kategoria V: Paulina Dziubała, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
    I miejsce, kategoria VI: Michał Sulma, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
    wyróżnienie, kategoria VI: Alicja Piętka, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
  • 25.05.2023 – II Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny im. Romualda Twardowskiego w Gostyninie
    II miejsce, kategoria I – Melania Nowacka, fortepian (pedagog: Grażyna Sukiennik)
    II miejsce, kategoria III – Zuzanna Gęsiarz, flet poprzeczny (pedagog: Renata Błaszczyńska, akompaniator: Maciej Milczarek)
    III miejsce, kategoria III – Amelia Woźniacka, klarnet, (pedagog: Klaudia Kowalewska-Bukowska, akompaniator: Maciej Milczarek)
    Nagroda specjalna dla akompaniatora, za twórczą interpretację partii fortepianu – p. Maciej Milczarek
    dyplomy uczestnictwa: Julia Panek-Wilomska, fortepian (pedagog: Grażyna Sukiennik), Weronika Kaim, flet poprzeczny (pedagog: Renata Błaszczyńska), duet wiolonczelowy: Laura Jaworska i Antonina Włodarska (pedagog: Paulina Zielińska)
  • 9-14.06.2023 – I Ogólnopolski Konkurs Saksofonowy dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia CON SPIRITO we Włocławku:
    wyróżnienie II st. w grupie I – Mateusz Zabłotny (pedagog: Mariusz Hejnicki, akompaniator: Maciej Milczarek)
    dyplom uznania za wyróżniające przygotowanie laureata – Mariusz Hejnicki
    dyplom uznania za wyróżniający akompaniament – Maciej Milczarek
  • 15-16.06.2023 – VIII Spotkania Fletowe Regionu Łódzkiego w Zgierzu.
    I miejsce w kategorii IV – Zuzanna Gęsiarz, flet (pedagog: Renata Błaszczyńska, akompaniator: Maciej Milczarek)
  • 29.01.2022 – II Regionalne Konfrontacje “Instrumenty Dęte Blaszane” w Łodzi
    III nagroda, kat. I, specjalność: waltornia: Alicja Piętka (pedagog: Andrzej Sumliński)
  • 10-12.03.2022 – I Ogólnopolski Konkurs Duetów Dziecięcych “DUETTINO” w Warszawie
    nagroda III stopnia: duet fletowy Maria Wiśniewska i Weronika Kaim (pedagog: Renata Błaszczyńska)
  • 17.05. 2022 – VI Ogólnopolski Konkurs Młodych Indywidualności Muzycznych im. Tadeusza Paciorkiewicza w Sierpcu
    wyróżnienie: Jakub Pilichowicz (pedagog: Grażyna Sukiennik)
  • 19.05.2022 – XXVII Przegląd muzyczny GAMA 2022 w Gostyninie
    wyróżnienie w kat. przedszkoli: Melania Nowacka, fortepian (pedagog: Grażyna Sukiennik)
    wyróżnienie w kat. I-III: Weronika Kaim, flet (pedagog: Renata Błaszczyńska, akompaniator: Maciej Milczarek)
  • 26.05.2022 – I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny im. Romualda Twardowskiego w Gostyninie
    III miejsce w kategorii I: Melania Nowacka, fortepian (pedagog: Grażyna Sukiennik)
    wyróżnienie w kategorii I: Weronika Kaim, flet (pedagog: Renata Błaszczyńska, akompaniator: Maciej Milczarek)
    wyróżnienie w kategorii I: Julia Panek-Wilomska, fortepian (pedagog: Grażyna Sukiennik)
    wyróżnienie w kategorii I: Maria Wiśniewska (pedagog: Renata Błaszczyńska, akompaniator: Maciej Milczarek)
    wyróżnienie w kategorii I: Laura Jaworska, wiolonczela (pedagog: Paulina Zielińska, akompaniator: Maciej Milczarek)
    wyróżnienie w kategorii II: Jakub Pilichowicz (pedagog: Grażyna Sukiennik)
  • 3-4.06.2022 – IV Gostynińskie Spotkania Instrumentów Dętych Blaszanych Młoda Blacha 2022 w Gostyninie
    III miejsce w kategorii I: Paulina Dziubała, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński)
    III miejsce w kategorii II: Nikola Toruniewska, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński)
    III miejsce w kategorii III: Alicja Piętka, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński)
    II miejsce w kategorii VII: Michał Sulma, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński)
    dyplom za wyróżniający akompaniament: Paweł Górczyński
    dyplomy za wyróżniające przygotowanie uczniów do Konkursu: Krzysztof Sadowski, Tomasz Kacprzak, Andrzej Sumliński
  • 2022 (edycja online) – VI Ogólnopolski Konkurs organizowany w ramach FESTIWALU PRESTO
    wyróżnienie: Laura Jaworska, wiolonczela (pedagog: Paulina Zielińska)
  • 3-4.06.2022 – IV Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Solcu Kujawskim
    II nagroda: Anna Zgierska (pedagog: Marcin Kalinowski)
  • 7-8.06.2022 – VII Spotkania Fletowe Regionu Łódzkiego dla szkół muzycznych I i II stopnia w Łodzi
    III nagroda – Weronika Kaim (pedagog: Renata Błaszczyńska, akompaniator: Maciej Milczarek)
    wyróżnienie I – Maria Wiśniewska (pedagog: Renata Błaszczyńska, akompaniator: Maciej Milczarek)
    wyróżnienie II – Zuzanna Gęsiarz (pedagog: Renata Błaszczyńska, akompaniator: Maciej Milczarek)
    wyróżnienie II – Iga Michalska (pedagog: Renata Błaszczyńska, akompaniator: Maciej Milczarek)
    dyplom za wyróżniający akompaniament – Maciej Milczarek.

  • 17-20.05.2021 – Międzynarodowy Wirtualny Konkurs Pianistyczny im. Marii Szymanowskiej i Karola Kurpińskiego w Kutnie
    wyróżnienie II stopnia: Jakub Pilichowicz, fortepian (pedagog: Grażyna Sukiennik)
  • 22.05-1.06.2021 – Międzynarodowy Koncert Instrumentalistów i Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Tymbarku
    Grand Prix: Wiktor Sobiecki, akordeon (pedagog: Marcin Kalinowski)
    wyróżnienie: Anna Zgierska, akordeon (pedagog: Marcin Kalinowski)
  • 26-27.05.2021 – VI Spotkania Fletowe Regionu Łódzkiego dla szkół muzycznych I i II stopnia w Zgierzu
    III nagroda, grupa I, kategoria I – Weronika Kaim (pedagog: Renata Błaszczyńska)
    wyróżnienie I stopnia, grupa III, kategoria I – Barbara Zajączkowska (pedagog: Renata Błaszczyńska)
    wyróżnienie II stopnia, grupa I, kategoria I – Laura Wojnarska (pedagog: Renata Błaszczyńska)
    wyróżnienie dla akompaniatora – Maciej Milczarek
  • 20.06.2021 – III Gostynińskie Spotkania Instrumentów Dętych Blaszanych “Młoda Blacha 2021 online”
    I miejsce w grupie II: Alicja Piętka, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński)
    II miejsce w grupie IV: Michał Sulma, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński)
    III miejsce w grupie IX: Rafał Czura, puzon (pedagog: Tomasz Kacprzak)
    wyróżnienie za akompaniament: Paweł Górczyński
  • 10.12.2019 – Międzyszkolny Konkurs Wiedzy dla Dzieci “Pan Moniuszko” w Sierpcu
    II miejsce: Dominika Wiśniewska (pedagog: Małgorzata Kwiatkowska)
    III miejsce: Szymon Toruniewski (pedagog: Małgorzata Kwiatkowska)
    dyplomy uczestnictwa: Patrycja Gaza, Julia Szynkielewska, Oliwia Myszkowska (pedagog: Małgorzata Kwiatkowska)
  • 25-26.01.2019 – I Regionalne Konfrontacje Instrumentów Dętych Blaszanych w Łodzi
    II nagroda: Filip Toruniewski, trąbka (pedagog: Krzysztof Sadowski, akompaniator: Paweł Górczyński)
    III nagroda: Mikołaj Krysiak, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
    wyróżnienie dla akompaniatora: Paweł Górczyński
    wyróżnienie dla nauczyciela: Krzysztof Sadowski
    wyróżnienie dla nauczyciela: Andrzej Sumliński
  • 8.03.2019 – XI Międzyszkolny Konkurs Instrumentów Dętych w Żyrardowie
    II nagroda: Mikołaj Krysiak, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
    III nagroda: Filip Toruniewski, trąbka (pedagog: Krzysztof Sadowski, akompaniator: Paweł Górczyński)
  • 5-6.04.2019 – XVI Grudziądzki Konkurs Akordeonowy w Grudziądzu
    III nagroda: Weronika Stańczyk (pedagog: Piotr Frąś)
  • 11-13.04.2019 – XXII Festiwal Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej
    II nagroda: Mikołaj Krysiak, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
  • 15-16.04.2019 – V Konkurs Wiolonczelowo – Kontrabasowy w Kowalewie Pomorskim
    II nagroda: Bartosz Smykowski, kontrabas (pedagog: Krzysztof Malinowski, akompaniator: Paweł Górczyński)
  • 31.05-01.06.2019 – II Gostynińskie Spotkania Instrumentów Dętych Blaszanych “Młoda Blacha” w Gostyninie
    dyplomy laureata:
    kategoria II – Michał Sulma, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
    kategoria VI – Rafał Czura, puzon (pedagog: Tomasz Kacprzak, akompaniator: Paweł Górczyński)
    kategoria IX – Mikołaj Krysiak, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
    kategoria IX – Filip Toruniewski, trąbka (pedagog: Krzysztof Sadowski, akompaniator: Paweł Górczyński)
    wyróżnienie:
    kategoria VIII – Oliwia Sapińska, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
    wyróżnienie dla akompaniatora: Paweł Górczyński
    wyróżnienie dla nauczyciela: Krzysztof Sadowski
    wyróżnienie dla nauczyciela: Andrzej Sumliński
    wyróżnienie dla nauczyciela: Tomasz Kacprzak
  • 3.02.2018 – Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej
    wyróżnienie w kategorii I: Wiktor Sobiecki (pedagog: Marcin Kalinowski)
  • 26-28.03.2018 – Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Słupcy
    wyróżnienie w kategorii I: Wiktor Sobiecki (pedagog: Marcin Kalinowski)
  • 14.04.2018 – XVI Ogólnopolski Konkurs Smyczkowych Zespołów Kameralnych im. Grażyny Bacewicz w Łodzi
    dyplom uczestnictwa: Trio Skrzypcowe w składzie: Katarzyna Korpowska, Anna Kaźmierska, Julia Dembowska (pedagog: Janusz Kaźmierczak)
  • 23-24.04.2018 – IV Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy w Kowalewie Pomorskim
    III miejsce w grupie piątej kontrabasistów: Maciej Śniechowski (pedagog: Krzysztof Malinowski, akompaniator: Paweł Górczyński)
  • 26.04.2018 – Przegląd Muzyczny GAMA’2018 w Gostyninie
    I miejsce w kategorii instrumentalnej: Natalia Kusiak (pedagog: Dariusz Wiączek)
    II miejsce w kategorii wokalnej: Amelia Korpowska
  • 16.05.2018 – IV Spotkania Fletowe Regionu Łódzkiego w Zgierzu
    wyróżnienie: Barbara Zajączkowska (pedagog: Katarzyna Herbich)
    wyróżnienie: Zuzanna Gęsiarz (pedagog: Katarzyna Herbich)
  • 8-9.06.2018 – Gostynińskie Spotkania Instrumentów Dętych Blaszanych “Młoda Blacha” w Gostyninie
    dyplomy laureata:
    kategoria II – Jaromir Cichor, trąbka (pedagog: Krzysztof Sadowski, akompaniator: Paweł Górczyński)
    kategoria III – Rafał Czura, puzon (pedagog: Tomasz Kacprzak, akompaniator: Paweł Górczyński)
    kategoria VII – Mikołaj Krysiak, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
    kategoria VIII – Filip Toruniewski, trąbka (pedagog: Krzysztof Sadowski, akompaniator: Paweł Górczyński)
    kategoria IX – Jin Jin Chen, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
    wyróżnienie dla akompaniatora: Paweł Górczyński
  • 15-17.06.2018 – II Ogólnopolski Konkurs Młody Waltornista w ramach IV Akademii Młodego Waltornisty w Katowicach
    wyróżnienie dla akompaniatora: Paweł Górczyński
  • 14-15.06.2018 – III Warszawski Festiwal “Miniatura muzyczna na instrumenty dęte blaszane” w Warszawie
    dyplom laureata: Filip Toruniewski, trąbka (pedagog: Krzysztof Sadowski, akompaniator: Agnieszka Pajor)

  • 2-3.12.2016 – Regionalne Przesłuchania CEA uczniów klas akordeonu i zespołów akordeonowych szkół muzycznych I stopnia w Piotrkowie Trybunalskim
    wyróżnienie: Adam Józkowiak (pedagog: Piotr Frąś)
    wyróżnienie dla nauczyciela: Piotr Frąś
  • 13-14.01.2017 – Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy w Sochaczewie
    dyplom uczestnictwa: Aleksandra Lewandowski (pedagog: Paulina Zielińska)
  • 16-17.01.2017 – Regionalne Przesłuchania CEA uczniów klasy waltorni w Skierniewicach
    dyplom laureata: Jin Jin Chen (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
    wyróżnienie dla nauczyciela: Andrzej Sumliński
    wyróżnienie dla akompaniatora: Paweł Górczyński
  • 9-11.02.2017 – XXIII Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej “Od Solisty Do Orkiestry”
    II miejsce w kategorii I: Weronika Stańczyk (pedagog: Piotr Frąś)
  • 24-27.03.2017 – II Warszawski Festiwal “Miniatura muzyczna na instrumenty dęte blaszane” w Warszawie
    dyplom laureata: Rafał Czura, puzon (pedagog: Tomasz Kacprzak, akompaniator: Paweł Górczyński)
  • 27.03.2017 – VI Mały Festiwal Gitarowy w Sochaczewie
    wyróżnienie I stopnia: Natalia Kusiak (pedagog: Dariusz Wiączek)
  • 27.04.2017 – XXIII Przegląd Muzyczny “Gama ‘2017” w Gostyninie
    I miejsce: Weronika Stańczyk (pedagog: Piotr Frąś)
    II miejsce: Natalia Kusiak (pedagog: Dariusz Wiączek)
  • 9.05.2017 – Szkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu “ZOSTAŃ MISTRZEM GAM”
    I miejsce: Marta Araszewska
    II miejsce: Zuzanna Kafarska
    III miejsce: Agata Zawadzka, Kinga Zembowicz, Amelia Mazurkiewicz,
    wyróżnienie: Marta Bekasińska
  • 24-25.05.2017 – VI Festiwal Muzyki Akordeonowej “Harmonia Espressiva” im. prof. Jerzego Jurka w Sochaczewie
    dyplom laureata: Weronika Stańczyk (pedagog: Piotr Frąś)
  • 2-3. 06.2017 – I Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Solcu Kujawskim
    II nagroda: Weronika Stańczyk (pedagog: Piotr Frąś)
  • 13-14.11.2015 – III Gostyniński Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych “Blacha dla najmłodszych” w Gostyninie:
    I miejsce – kat. 3 – Mikołaj Krysiak, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
    I miejsce – kat. 6 – Jin Jin Chen, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
    I miejsce – kat. 8 – Mateusz Biraga, puzon (pedagog: Tomasz Kacprzak, akompaniator: Paweł Górczyński)
    II miejsce – kat. 6 – Helena Zaręba, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
    II miejsce – kat. 6 – Stanisław Bartniak, trąbka (pedagog: Krzysztof Sadowski, akompaniator: Paweł Górczyński)
    II miejsce – kat. 8 – Kinga Zembowicz, trąbka (pedagog: Krzysztof Sadowski, akompaniator: Paweł Górczyński)
    II miejsce – kat. 9 – Kacper Zieliński, trąbka (pedagog: Krzysztof Sadowski, akompaniator: Paweł Górczyński)
    III miejsce – kat. 9 – Adam Laskowski, trąbka (pedagog: Krzysztof Sadowski, akompaniator: Paweł Górczyński)
  • 7-8.03.2016 – Warszawski Festiwal “Miniatura muzyczna na instrumenty dęte blaszane”
    wyróżnienie: Mikołaj Krysiak, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
    dyplom uczestnictwa: Jin Jin Chen (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
  • 18.03.2016 – Konkurs wiedzy “Życie i twórczość Fryderyka Chopina” w Płocku
    II miejsce: Daria Woźniak (pedagog: Małgorzata Kaźmierczak)
  • 6-8.04.2016 – Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Słupcy
    I miejsce i nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu polskiego kompozytora: Weronika Stańczyk (pedagog: Piotr Frąś),
    wyróżnienie dla nauczyciela Piotra Frąsia za kreatywność w pracy dydaktycznej
  • 29.04.2016 – XXII Przegląd Muzyczny “GAMA’2016” w Gostyninie,
    kategoria instrumentalna
    I miejsce (kat. gimnazjum): zespół ROSES ,
    wyróżnienie (kat. gimnazjum): Maja Michalska
    I miejsce (kat. kl. IV-VI): Roksana Jurkiewicz,
    II miejsce (kat. kl. IV-VI): Natalia Kusiak,
    wyróżnienie (kat. kl. IV-VI): Oliwia Kowalczyk
  • 11.05.2016 – IV Spotkania Młodych Akordeonistów w Brzezinach
    wyróżnienie: Weronika Stańczyk (pedagog: Piotr Frąś)
  • 20.05.2016 – V Festiwal Akordeonowy “Harmonia Espressiva” im. prof. Jerzego Jurka w Sochaczewie
    dyplom laureata: Weronika Stańczyk (pedagog: Piotr Frąś)
  • 27-28.05.2016 – IV Gostyniński Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych “Blacha dla najmłodszych” w Gostyninie
    I miejsce – kat. 1 – Rafał Czura, puzon (pedagog: Tomasz Kacprzak, akompaniator: Paweł Górczyński)
    I miejsce – kat. 2 – Amelia Koprucka, trąbka (pedagog: Krzysztof Sadowski, akompaniator: Paweł Górczyński)
    I miejsce – kat. 3 – Mikołaj Krysiak, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
    II miejsce – kat. 9 – Malina Sierant, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
    II miejsce – kat. 9 – Kacper Zieliński, trąbka (pedagog: Krzysztof Sadowski, akompaniator: Paweł Górczyński)
    II miejsce – kat. 6 – Stanisław Bartniak, trąbka (pedagog: Krzysztof Sadowski, akompaniator: Paweł Górczyński)
    III miejsce – kat. 4 – Filip Toruniewski, trąbka (pedagog: Krzysztof Sadowski, akompaniator: Paweł Górczyński)
    III miejsce – kat. 6 – Jin Jin Chen, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
    III miejsce – kat. 8 – Mateusz Biraga, puzon (pedagog: Tomasz Kacprzak, akompaniator: Paweł Górczyński)
    III miejsce – kat. 9 – Adam Laskowski, trąbka (pedagog: Krzysztof Sadowski, akompaniator: Paweł Górczyński)
  • 1-2.12.2014 – Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych I i II st. w Bydgoszczy
    dyplomy uczestnictwa: Paweł Antczak i Patrycja Urbańska (pedagog: Dorota Cichor, akompaniator: Grażyna Sukiennik)
  • 11-13.12.2014 – Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klasy Skrzypiec Szkół Muzycznych I i II st. w Kaliszu
    dyplomy uczestnictwa: Roksana Jurkiewicz i Monika Golus (pedagog: Tamara Kowalowa-Rutkowska),
    wyróżnienie dla akompaniatora: Anna Dębska
  • 23-24.03.2015 – V Międzywojewódzki Konkurs Wykonawstwa Utworu Kompozytora Polskiego w Kutnie
    dyplomy uczestnictwa: Anna Kaźmierska, skrzypce (pedagog: Janusz Kaźmierczak), Natalia Trawczyńska, fortepian (pedagog: Grażyna Sukiennik), Milena Truskolawska, flet (pedagog: Katarzyna Herbich), Jakub Zaremba, fortepian (pedagog: Karol Dobrowolski, akompaniator: Anna Dębska)
  • 14.03.2015 – VII Międzyszkolny Konkurs Instrumentów Dętych w Żyrardowie
    dyplomy uczestnictwa: Mikołaj Krysiak, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński), Milena Truskolawska, flet (pedagog: Katarzyna Herbich), Maja Błaszczak, flet (pedagog: Katarzyna Herbich)
  • 25.04.2015 – VI Przegląd Szkół Muzycznych I i II st. Regionu Łódzkiego w Skierniewicach
    II wyróżnienie dla Chóru Dziecięcego MSM I st. w Gostyninie (dyrygent: Katarzyna Lisicka). Akompaniator – Jakub Gajdecki.
  • 28-29.04.2015 – VI Włocławskie Spotkania Skrzypcowe “Dawne Tańce i Melodie” we Włocławku
    dyplom uczestnictwa: Anna Kaźmierska (pedagog: Janusz Kaźmierczak)
  • 7.05.2015 – II Spotkania Najmłodszych Flecistów w Skierniewicach
    wyróżnienie: Agnieszka Strojecka (pedagog: Katarzyna Herbich, akompaniator: Grażyna Sukiennik)
    dyplomy uczestnictwa: Klaudia Wentland, Amelia Mazurkiewicz (pedagog: Katarzyna Herbich, akompaniator: Grażyna Sukiennik)
    wyróżnienie dla akompaniatora: Grażyna Sukiennik
  • 18.05.2015 – III Spotkania Młodych Akordeonistów w Brzezinach
    wyróżnienie: Adam Józkowiak (pedagog: Piotr Frąś)
  • 18.05.2015 – Mały Festiwal Gitarowy w Sochaczewie
    wyróżnienie I st.: Natalia Kusiak (pedagog: Dariusz Wiączek)
    wyróżnienie dla nauczyciela: Dariusz Wiączek
  • 3.06.2015 – I Spotkania Młodych Saksofonistów w Brzezinach
    laureat: Bartosz Sobiecki (pedagog: Mariusz Hejnicki, akompaniator: Jakub Gajdecki)

  • 10.02.2014 – Mały Festiwal Gitarowy w Sochaczewie
    wyróżnienie: Sylwia Kogucińska, Natalia Kusiak (pedagog: Dariusz Wiączek)
  • 10-13.04. 2014 r. – II Konkurs Mazowiecki “Taniec, Miniatura Instrumentalna”, Konstancin Jeziorna
    dyplom uczestnictwa: Igor Modrzejewski, fortepian (pedagog: Grażyna Sukiennik)
  • 10.04.2014 r. –V Regionalny Konkurs Monograficzny „Wokół Rodziny Bachów”
    wyróżnienie: Jakub Zaremba, fortepian (pedagog: Piotr Wołowicz)
  • 16.04.2014 r. – V Włocławskie Spotkania Skrzypcowe „Miniatura polska”
    dyplom uczestnictwa: Marta Araszewska, skrzypce (pedagog: Marcin Sumliński)
  • 28-29.04.2014 r. – VII Płoński Festiwal Instrumentów Dętych Drewnianych
    dyplom uczestnictwa: Julia Araszewska, saksofon (pedagog: Mariusz Hejnicki)

  • 21-23.10.2012 – X Festiwal Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II st. Regionu Mazowieckiego, Sierpc
    I  miejsce
    : Zespół instrumentalny Settlers (pedagog: Piotr Frąś)
  • 11-12.05.2012 – I Ogólnopolski Konkurs Młodych Indywidualności Muzycznych im. T. Paciorkiewicza w Sierpcu
    dyplom uczestnictwa
    : Paulina Dymon, klarnet (pedagog: Klaudia Kowalewska) i Mateusz Kwiatkowski, saksofon (pedagog: Mariusz Hejnicki)
  • V Regionalny Konkurs Instrumentów Dętych w Łodzi
    dyplom uczestnictwa
    :  Piotr Sitek, puzon (pedagog: Tomasz Kacprzak, akompaniator: Paweł Górczyński)
  • 25.01.2013 – Mam Talent 
    dyplom uczestnictwa
    :  Natalia Kusiak, gitara (pedagog: Dariusz Wiączek)
  • 24-25.01.2013 – Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej
    dyplom laureata: Zespół instrumentalny Settlers (pedagog: Piotr Frąś)
  • 25.02.2013 – Mały Festiwal Gitarowy w Sochaczewie
    wyróżnienie:
    Sylwia Kogucińska (pedagog: Dariusz Wiączek) i Marika Jurkiewicz (pedagog: Eugeniusz Zaremba)
  • 13-14.03.2013 – IV Międzywojewódzki Konkurs Wykonawstwa Miniatury Polskiej w Kutnie
    wyróżnienie:
    Radosław Lewandowski, akordeon (pedagog: Piotr Frąś)
  • 22.03.2013 – VI Ogólnopolski Festiwal Akordeonowych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II st. w Stalowej Woli
    I  miejsce: Zespół instrumentalny Settlers, w składzie: Aneta Jagodzińska –  flet poprzeczny, Martyna Sawoni – skrzypce, Marcin Kamiński –  akordeon, Radosław Lewandowski – akordeon, Michał Woźniak –  gitara klasyczna, Adrian Świderek – gitara basowa, Konrad Poszwiński –  instrumenty perkusyjne, Bartosz Walczak – instrumenty perkusyjne (pedagog: Piotr Frąś)
  • 10.04.2013 – VI Włocławskie Spotkania Klas Fortepianu
    dyplom uczestnictwa:
    Dominik Dymowski (pedagog: Karol Dobrowolski)
  • 19.04.2013 – XIX Przegląd Muzyczny Gama w Gostyninie
    I  miejsce:
    Marika Jurkiewicz, gitara (pedagog: Eugeniusz Zaremba),
    II miejsce:
    Natalia Kusiak, gitara (pedagog: Dariusz Wiączek),
    III miejsce:
    Paulina Dymon, klarnet (pedagog: Klaudia Kowalewska)
  • 01.06.2013 – I Gostyniński Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych dla szkół muzycznych I st. „Blacha dla najmłodszych”
    gr. 1 II  miejsce: Jin Jin Chen, róg (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński), gr.1 III miejsce: Helena Zaręba, róg (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński);
    gr. 2 I miejsce: Wiktoria Ciesielska, róg (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński);
    gr. 3 I  miejsce: Maria Sierant, róg (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński);
    gr. 4 III miejsce: Kacper Zieliński, trąbka (pedagog: Krzysztof Sadowski, akompaniator: Paweł Górczyński),
    wyróżnienie:
    Adam Laskowski, trąbka (pedagog: Krzysztof Sadowski, akompaniator: Paweł Górczyński);
    gr. 5 I miejsce: Michał Dulski, trąbka (pedagog: Krzysztof Sadowski, akompaniator: Paweł Górczyński), Zuzanna Wolfram, róg (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński),  Piotr Sitek, puzon (pedagog: Tomasz Kacprzak, akompaniator: Paweł Górczyński)
  • 27.02.2012 – Mały Festiwal Gitarowy w Sochaczewie
    wyróżnienie:
    Marika Jurkiewicz, (pedagog: Eugeniusz Zaremba)
  • 19-20.03.2012 – X Festiwal Muzyki Współczesnej w Płocku
    wyróżnienie
    dla Radosława Lewandowskiego, akordeon (pedagog: Piotr Frąś)

  • 19-21.11.2010 – VIII Festiwal Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II st. Regionu Mazowieckiego w Sierpcu
    I miejsce: Trio Akordeonowe w składzie: Marcin Kamiński, Wojciech Ulanowski, Konrad Poszwiński (pedagog: Piotr Frąś)
  • Festiwal Zespołów Muzycznych „Muzyczna Jesień” Brodnica 2010
    III miejsce dla Wojciecha Ulanowskiego, akordeon (pedagog: Piotr Frąś)
  • 8-11.12.2011 – Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych I st.
    dyplom uczestnictwa: Alicja Agnieszka Drzewiecka, róg (pedagog: Andrzej Sumliński, akompaniator: Paweł Górczyński)
  • 19.02.2011 – XVII Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej w Mławie
    I miejsce, kategoria II: Wojciech Ulanowski,
    wyróżnienie: Marcin Kamiński,
    I miejsce, kategoria A: Trio akordeonowe (pedagog: Piotr Frąś)
  • 17-18.03.2011 – IX Konkurs Muzyki Współczesnej w Płocku
    wyróżnienie w grupie I: Julia Rozwora, akordeon (pedagog: Piotr Frąś)
  • 24-25.03.2011 – III Międzywojewódzki Konkurs Wykonawstwa Miniatury Polskiej w Kutnie
    I miejsce, kategoria II: Wojciech Ulanowski, akordeon (pedagog: Piotr Frąś),
    III miejsce, kategoria I: Julia Rozwora, akordeon (pedagog: Piotr Frąś),
    III miejsce, kategoria II: Marcin Kamiński, akordeon (pedagog: Piotr Frąś),
    wyróżnienie I stopnia, kategoria II: Paweł Nowicki, klarnet (pedagog: Klaudia Kowalewska)
  • XVII Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe „Sanok 2012”
    wyróżnienie: Wojciech Ulanowski, akordeon (pedagog: Piotr Frąś)
  • 18-20.10.2009 – VII Festiwal Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II st. Regionu Mazowieckiego w Sierpcu
    dyplomy uczestnictwa: Kwintet akordeonowy w składzie: Hubert Zdrojewski, Wojciech Ulanowski, Konrad Poszwiński, Łukasz Wiwała, Marcin Kamiński (pedagog: Piotr Frąś)
  • 7.11.2009 – I Festiwal – konkurs “Muzyka Jesieni” w Brodnicy
    III miejsce: Marika Jurkiewicz, gitara (pedagog: Eugeniusz Zaremba),
    dyplomy uczestnictwa: Wojciech Ulanowski, akordeon (pedagog: Piotr Frąś), Łukasz Wiwała, akordeon (pedagog: Piotr Frąś), Natalia Szczerbińska, gitara (pedagog: Eugeniusz Zaremba), Kamil Juźwiak, fortepian (pedagog: Oliwia Różańska)
  • 26.02.2010 – Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopinie w Sierpcu
    wyróżnienia: Aleksandra Reńda, Izabela Rutkowska, Katarzyna Leonarcik (pedagog: Katarzyna Lisicka, Małgorzata Kwiatkowska)
  • 28.04.2010 – Włocławskie Spotkania Skrzypcowe „Zacznij od Bacha”
    wyróżnienie: Justyna Golus, (najlepsza interpretacja utworu) i Julia Paszkiewicz (pedagog: Tamara Kowalowa-Rutkowska)
  • 20-21.11.2008 – Konkurs Muzyki Polskiej z cyklu II Festiwal Muzyki Polskiej
    nagroda główna:
    Wojciech Ulanowski, akordeon (pedagog: Piotr Frąś),
    I miejsce:
    Alicja Bartosiak, fortepian, (pedagog: Jarosław Domagała),
    II miejsce:
    Anita Socha i Iga Skowrońska, flet poprzeczny (pedagog: Magdalena Białek),
    III   miejsce:
    Weronika Rutkowska, fortepian (pedagog: Jarosław Domagała) i Szymon Brylski, fortepian, (pedagog: Joanna Domagała),
    wyróżnienia
    : Martyna Sawoni, Justyna Golus, Anna Golus, skrzypce (pedagog: Tamara Kowalowa-Rutkowska), Anna Jankowska, fortepian, Magdalena Więckowska, flet (pedagog: Magdalena Białek)
  • 22.11.2008 – VI Płoński Festiwal Instrumentów Dętych Drewnianych w Płońsku
    dyplomy uczestnictwa: Marek Kalinowski – saksofon, (pedagog: Jacek Bieniasz), Sylwia Dobrowolska, saksofon (pedagog: Jacek Bieniasz). Akompaniator: Katarzyna Czajkowska
  • 5-7.12.2008 – VI Konkurs Duetów Dziecięcych Duettino
    wyróżnienie: Weronika Rutkowska, fortepian (pedagog: Jarosław Domagała) i Aleksandra Golus, fortepian (pedagog: Joanna Domagała)
  • 13.12.2008 – VI Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów w Sieradzu
    dyplom uczestnictwa: Agata Uliczna, fortepian (pedagog: Oliwia Różańska)
  • Ogólnopolski Konkurs Szkół Muzycznych I st. Instrumentów Dętych Blaszanych „Chełmno 2008”
    wyróżnienie: Mateusz Strelczuk, waltornia (pedagog: Andrzej Sumliński)
  • 15.01.2009 – I Regionalny Konkurs o życiu i twórczości Stanisława Moniuszki  w Gostyninie
    I miejsce
    – Piotr Strojecki,
    II miejsce
    – Hubert Smoliński, Jakub Chazarkiewicz,
    III miejsce – Katarzyna Leonarcik, Martyna Sawoni, 
    wyróżnienia
    : Aleksandra Golus, Justyna Golus, Konrad Nowakowski (pedagog: Małgorzata Kwiatkowska)
  • 16.01.2009 – II Warszawski Konkurs Pianistyczny dla dzieci i młodzieży im. Beli Bartoka
    II miejsce:
    Szymon Brylski,
    dyplom uczestnictwa
    : Szymon Wardęcki(pedagog: Joanna Domagała)
  • 22-24.01.2009 – XV Mławski Festiwal Akordeonowy „Od solisty do orkiestry”
    dyplomy uczestnictwa: Wojciech Ulanowski, Hubert Zdrojewski (pedagog: Piotr Frąś)
  • 16-17.03.2009 – VII Konkurs Muzyki Współczesnej w Płocku
    II  miejsce
    – Wojciech Ulanowski, akordeon (pedagog: Piotr Frąś)
    dyplomy uczestnictwa
    : Marlena Szwechowicz, saksofon (pedagog: Jacek Bieniasz), Marek Kalinowski, saksofon (pedagog: Jacek Bieniasz), Piotr Strojecki, saksofon (pedagog: Jacek Bieniasz), Anita Socha, flet (pedagog: Magdalena Białek), Alicja Bartosiak, fortepian (pedagog: Jarosław Domagała), Szymon Brylski, fortepian (pedagog: Joanna Domagała).
  • 27-28.03.2009 – XI Grudziądzki Konkurs Akordeonowy
    I nagroda – Wojciech Ulanowski (pedagog: Piotr Frąś)
  • 02.04.2009 – Makroregionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych szkół muzycznych I st. w Sochaczewie
    dyplom uczestnictwa: Mateusz Strelczuk, róg (pedagog: Andrzej Sumliński)
  • 7-8.04.2009 – Makroregionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych szkół muzycznych I st. w Olsztynie
    dyplomy uczestnictwa:
    Magdalena Więckowska, flet (pedagog: Magdalena Białek), Iga Skowrońska, flet (pedagog: Magdalena Białek)
  • 23.04.2009 – Międzywojewódzki Konkurs Wykonawstwa Muzyki Polskiej 
    dyplomy uczestnictwa:
    Iga Skowrońska, flet (pedagog: Magdalena Białek), Hubert Zdrojewski, akordeon (pedagog: Piotr Frąś), Marcin Kamiński, akordeon (pedagog: Piotr Frąś), Magdalena Więckowska, flet (pedagog: Magdalena Białek), Anita Socha, flet (pedagog: Magdalena Białek), Weronika Rutkowska, fortepian (pedagog: Jarosław Domagała), Alicja Bartosiak, fortepian (pedagog: Jarosław Domagała), Wojciech Ulanowski, akordeon (pedagog: Piotr Frąś), Aneta Jagodzińska, flet (pedagog: Magdalena Białek)
  • 17.04.2009 – XIII Festiwal Chórów Szkół Muzycznych Regionu Mazowieckiego w Ciechanowie 
    dyplomy uczestnictwa
    : Zespół wokalny, (pedagog: Joanna Domagała), Zespół muzyki dawnej (pedagog: Katarzyna Czajkowska)
  • 20.04.2009 – Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Akordeonu Szkół Muzycznych I st. w Białymstoku
    I  miejsce – Wojciech Ulanowski (pedagog: Piotr Frąś)
  • 20-22.04.2009 – Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I st.  w Warszawie
    dyplomy uczestnictwa: Weronika Rutkowska (pedagog: Jarosław Domagała), Aleksandra Golus (pedagog: Joanna Domagała)
  • 23.04.2009 – Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Skrzypiec Szkół Muzycznych I st. w Żyrardowie
    dyplomy uczestnictwa: Justyna Golus, Izabela Rutkowska (pedagog: Tamara Kowalowa-Rutkowska)
  • 27.04.2009 – II Ogólnopolski Konkurs o życiu i twórczości Grażyny Bacewicz w Gdańsku
    III miejsce:
    Patrycja Lewandowska,
    dyplom uczestnictwa
    : Joanna Figiel (pedagog: Katarzyna Lisicka).
    Wyróżnienie za przygotowanie
    : Katarzyna Lisicka
  • 9.05.2009 – Ogólnopolskie Przesłuchania  CEA Uczniów klas Akordeonu i Zespołów Akordeonowych Szkół Muzycznych I st.
    I  miejsce:
    Wojciech Ulanowski (pedagog: Piotr Frąś)
  • 28.05.2009 – Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec w Mławie
    I miejsce:
    Justyna Golus,
    II  miejsce: Julia Paszkiewicz, (pedagog: Tamara Kowalowa-Rutkowska),
    II  miejsce
    w kategorii I: Justyna Rudowska,
    III miejsce
    : Dżesika Paliwoda (pedagog: Andrzej Tomaszewski)
  • 22-23.05.2009 – IV Festiwal Muzyki Fortepianowej w Łowiczu
    dyplomy uczestnictwa: Alicja Bartosiak (pedagog: Jarosław Domagała), Anna Janowska, Kamil Juźwiak (pedagog: Oliwia Różańska)
  • 30.05.2009 – III Międzynarodowe Prezentacje Instrumentalne „Res Facta Musica” na Zamku Ostródzkim
    dyplomy uczestnictwa:
    Paweł Socha, flet (pedagog: Magdalena Białek), Mateusz Strelczuk, róg (pedagog: Andrzej Sumliński)
    wyróżnienie: Magdalena Więckowska, flet (pedagog: Magdalena Białek)

  • 21-23.10.2007 r. – V Festiwal Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II st. w Sierpcu
    wyróżnienie : Aleksandra Golus, fortepian (pedagog: Joanna Domagała), Weronika Rutkowska, fortepian (pedagog: Jarosław Domagała)
  • 15.12.2007 r. – Konkurs o życiu i twórczości  Karola Szymanowskiego w Skierniewicach
    Finalistki:
    Alicja Bartosiak, Anna Sawoni (pedagog: Joanna Domagała)
  • 17.03.2008 r.  – VI Konkurs Muzyki Współczesnej w Płocku
    III miejsce
    – Wojciech Ulanowski, akordeon (pedagog: Piotr Frąś),
    wyróżnienie
    – Hubert Zdrojewski, akordeon (pedagog: Piotr Frąś),
    wyróżnienie
    – Zespół Wokalny (pedagog: Joanna Domagała)
  • 16-17.05.2008 r. – III Festiwal Muzyki Fortepianowej w Łowiczu
    wyróżnienie
    – Jakub Chazarkiewicz, fortepian (pedagog: Zbigniew Merecki), Szymon Brylski, fortepian (pedagog: Joanna Domagała)
  • 24.05.2008 r. – II Międzynarodowe Prezentacje Instrumentalne w Nowym Mieście Lubawskim
    I nagroda Magdalena Więckowska, flet (pedagog: Magdalena Białek),
    wyróżnienie:
    Alicja Bartosiak, fortepian (pedagog: Jarosław Domagała),  Weronika Rutkowska, fortepian (pedagog: Jarosław Domagała),  Anita Socha, flet (pedagog: Magdalena Białek), Michał Gajdecki, gitara ( pedagog: Eugeniusz Zaremba)
  • 28.05.2008 r. – Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec Szkół Muzycznych I stopnia w Mławie 
    I   miejsce
    –  Julia Paszkiewicz, (pedagog: Tamara Kowalowa-Rutkowska),
    II miejsce
    –  Izabela Rutkowska (pedagog: Tamara Kowalowa-Rutkowska),
  • 18.11.2006 r. – IV Płoński Festiwal Instrumentów Dętych Drewnianych
    wyróżnienie:
    Piotr Strojecki (saksofon)
  • 27.02.2007 r. – Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia w Sochaczewie
    I miejsce – Paweł Socha, róg (pedagog: Andrzej Sumliński)
    II  miejsce – Mateusz Strelczuk, róg (pedagog: Andrzej Sumliński)
  • 10.05.2007 r. – Przesłuchania Uczniów Klas Skrzypiec Szkół Muzycznych I st. w Mławie 
    I miejsce
    – Justyna Golus, (pedagog: Tamara Kowalowa-Rutkowska),
    II miejsce
    – Izabela Rutkowska (pedagog: Tamara Kowalowa-Rutkowska),
  • 18-19.05.2007 r. – I Ogólnopolski Konkurs Gitarowy wykonawstwa kompozytorów polskich w Tomaszowie Mazowieckim
    wyróżnienie – Michał Gajdecki,  gitara (pedagog: Jerzy Sochacki)