Wiosenne Koncerty dla przedszkolaków

  • Post author:
  • Post published:20 marca 2024
  • Post category:Koncerty

Nadeszła wiosna, a wraz z wiosną – kolejna edycja specjalnych koncertów dla najmłodszych widzów – przedszkolaków i uczniów klas początkowych z Gostynina.
Spotkania tego typu organizuje każdego roku p. Katarzyna Lisicka, nauczycielka rytmiki i kształcenia słuchu.
Jest to wspaniała okazja do promocji szkoły w środowisku lokalnym, do zapoznania z naszą ofertą edukacyjną, a co najważniejsze – do przybliżenia muzyki instrumentalnej dzieciom, które na co dzień nie mają z nią kontaktu.
W ciągu dwóch dni (19 i 20 marca) odbyło się kilka koncertów dla maluchów z różnych placówek edukacyjnych Gostynina.

W koncertach wystąpili: Alicja Burakowska (gitara), Katarzyna Radzikowska (akordeon), Adrianna Wilińska (klarnet), Jakub Czerwiński (skrzypce), Paulina Dziubała (waltornia), zespół skrzypcowy – Nadia Szczęsna, Maja Szczęsna, Tuana Oruc, Julia Kryska (flet), Melania Nowacka (fortepian), Tobiasz Zając (wibrafon), Barbara Gudyś (fortepian), Franciszek Świątkowski (akordeon), Oliwia Toruniewska (akordeon), Kalina Kondzielewska (fortepian), Piotr Mitura (akordeon), Iga Michalska (flet), Karolina Tarka (gitara), Hubert Tarka (saksofon), Alan Kostun (akordeon).
Solistom akompaniował na fortepianie p. Maciej Milczarek.

Dziękujemy opiekunom i rodzicom uczniów za zaangażowanie w przygotowanie koncertu, a naszym gościom za aktywny udział w spotkaniach. Zapraszamy na kolejne, muzyczne wydarzenia do naszej szkoły!

U. L.
Zdjęcia: Urszula Lasota, Maciej Milczarek, Klaudia Kowalewska-Bukowska.