Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września, w Sali Koncertowej, oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020.

Miło nam poinformować, że podczas tego spotkania pan Andrzej Sitek odebrał z rąk Zastępcy Burmistrza Miasta Gostynina Haliny Fijałkowskiej nominację na stanowisko dyrektora MSM I stopnia w Gostyninie na kolejną kadencję. Konkurs na to stanowisko został rozstrzygnięty na początku lipca b.r.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów zawodowych i osobistych!

Muzycznym akcentem inaugurującym nowy rok szkolny był występ uczennicy klasy czwartej Weroniki Bryłki, która zagrała na fortepianie jedną z etiud Fryderyka Chopina.

Rodzice uczniów klas pierwszych otrzymali broszury – przewodniki, które pomogą im zrozumieć specyfikę działania szkoły muzycznej.

W ciągu najbliższych dni nauczyciele będą pełnić dyżury i konsultować z uczniami plany zajęć indywidualnych i grupowych. Wykaz tych dyżurów znajduje się na tablicach informacyjnych w szkole.

Wszystkim uczniom, ich rodzicom, nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym Szkoły, życzymy spokojnego nowego roku szkolnego, wytrwałości, cierpliwości, radości z przeżywanego każdego dnia, sukcesów i satysfakcji z wykonywanych działań.