Powstało Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły!

  • Post author:
  • Post published:16 grudnia 2025
  • Post category:Informacje

Z radością informujemy, że w wyniku wielomiesięcznych działań kilkuosobowej grupy inicjatywnej zawiązane zostało Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Romualda Twardowskiego w Gostyninie.

Główne cele Stowarzyszenia to:
– Propagowanie sylwetki twórczej patrona Szkoły, polskiego kompozytora i pedagoga, Romualda Twardowskiego (1930-2024),
– Pomoc w realizacji zadań Szkoły związanych z kulturotwórczą rolą placówki w środowisku,
– Prowadzenie działań promocyjnych na rzecz Szkoły,
– Działania na rzecz pozyskiwania dodatkowych środków finansowych, umożliwiających rozszerzenie inicjatyw wspierających rozwój młodych talentów muzycznych.

Mamy wiele pomysłów, planujemy ciekawe projekty. Nasze Stowarzyszenie jest otwarte dla nowych członków, czyli osób, które kochają muzykę, cenią gostynińską placówkę edukacyjną i nie boją się wyzwań związanych z pracą społeczną. Jeśli ktoś z Państwa chciałby przyłączyć się do nas – serdecznie zapraszamy.

REGULAMIN Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Muzycznej I stopnia im. Romualda Twardowskiego w Gostyninie

Tekst: Julia Łoś
Zdjęcia z zebrania założycielskiego: Urszula Lasota

Stowarzyszenie ma swoją zakładkę w menu głównym “O NAS” 🙂