Popis uczniów klasy skrzypiec

  • Post author:
  • Post published:31 maja 2023
  • Post category:Koncerty

W dniu 30 maja 2023 r. w sali koncertowej naszej Szkoły odbył się koncert uczniów p. Janusza Kaźmierczaka. Wystąpili wszyscy uczniowie prowadzonej przez niego klasy skrzypiec oraz zespół skrzypcowy. Akompaniował p. Maciej Milczarek.
Uczniowie zaprezentowali przed publicznością swoje umiejętności zdobyte w ostatnim czasie i nagrodzeni zostali brawami. Wystąpiły dzieci z klasy pierwszej: Julia Filipiak, Pola Fudała i Hanna Śniecikowska, z klasy czwartej: Tuana Oruc i Jan Witkowski, oraz uczennice z klasy piątej: Maja Radomska i Nadia Szczęsna, a także zespół skrzypcowy poszerzony o absolwentkę klasy skrzypiec p. Janusza Kaźmierczaka – Marię Zadrozińską – współpracującą z zespołem od prawie roku. Zespół wykonał dwa utwory i nagrodzony został długimi brawami.

Koncert przebiegł w miłej i sympatycznej atmosferze, odczuwalna była radość dzieci ze wspólnej gry, na ich twarzach malowało się skupienie w czasie wykonywania utworów oraz szczery uśmiech i satysfakcja po zakończeniu prezentacji. Życzymy im sukcesów w dalszej nauce i rozwijaniu artystycznej pasji oraz radości z grania na tym szlachetnym i pięknym instrumencie.

Koncert przygotował i poprowadził p. Janusz Kaźmierczak

Tekst, fot. Janusz Kaźmierczak