Monika Mulska

Urodzona w Płocku. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku w klasie fortepianu mgr Krystyny Tytman, później mgr Zofii Antes oraz mgr Eleonory Torbickiej. W 2012 ukończyła Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale wokalno – aktorskim specjalność Musical, a w 2015 ukończyła kierunek Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej specjalność Szkolnictwo Muzyczne oraz Muzyka w Teatrze na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Uczestniczka i finalistka wielu konkursów ogólnopolskich, m.in. I miejsce w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej w Koszalinie Reflektor, I nagroda w Ogólnopolskim konkursie wokalnym w Tomaszowie Mazowieckim, półfinalistka Ogólnopolskiego konkursu polskiej piosenki w Wyszkowie. Na koncie ma również udział w kilku telewizyjnych show, m.in. The Voice of Poland, Mam talent (z grupą stepującą Zaklepotani), Szansa na sukces, czy też 2 odcinki programu dla dzieci Ziarno.

Od 2014 roku współpracuje z Teatrem Muzycznym w Łodzi jako solistka. Tam zagrała główne role w musicalach: Sen nocy nieletniej, Cyrano, Les Miserables. Współpracuje również z Płocką Orkiestrą Symfoniczną przy koncertach dla najmłodszych melomanów.

Od 2015 roku prowadzi chór Bosco Band współtworząc Inicjatywę Wieczór Chwały w Płocku. Razem z nim wystąpiła na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie w 2016 roku.

Swoją pracę pedagogiczną realizowała prowadząc grupę wokalno – aktorską w MDK-u w Płocku; grupę teatralną w Stowarzyszeniu Teatr PerSe działającym przy Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki oraz rytmikę w Przedszkolu w Gąbinie.

Od 2015 jest nauczycielem Kształcenia słuchu oraz Audycji muzycznych w Miejskiej Szkole Muzycznej I stopnia w Gostyninie. Na co dzień jest również trenerem wokalnym. Wyznaje wychowanie poprzez sztukę, uwielbia zarażać uczniów pozytywną energią i pasją do muzyki.