Małgorzata Kwiatkowska

Ukończyła z wynikiem bardzo dobrym studia na wydziale wokalno-aktorskim Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, pod kierunkiem prof. Hanny Michalak, oraz studia na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej ze specjalnościami: edukacja muzyczna i dyrygentura chóralna.

Warsztat wokalny doskonaliła uczestnicząc w kursach prowadzonych przez m.in. Helenę Łazarską, Teresę Żylis-Garę, Marka Rzepkę oraz kursach i koncertach organizowanych w ramach festiwalu Wratislavia Cantans. Brała udział także w kursie tańca dworskiego prowadzonym przez Romanę Angel.

Warsztat pracy nauczyciela teorii doskonali uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, kursach, konferencjach, seminariach i warsztatach organizowanych przez CENSA, CEA, a prowadzonych m.in. przez takich specjalistów, jak Dominika Lenarczyk-Paprocka, Joanna Tomkowska, Urszula Cebula.

Jej uczniowie biorą udział w konkursach i zdobywają laury, m.in. II miejsce w Konkursie Wiedzy o Kompozytorach Życie i twórczość Fryderyka Chopina, organizowanym przez PTM im. W. Lachmana w Płocku, w 2016 roku, czy II i III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Pan Moniuszko, zorganizowanym przez PSM I st. im. M. Kamińskiego w Sierpcu, w roku 2019.

Chętnie podejmuje działania jako wokalistka, prelegent, juror konkursów wokalnych.

Od 2015 roku prowadzi cieszące się ogromną popularnością zajęcia śpiewu solowego w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie.

W Miejskiej Szkole Muzycznej I stopnia w Gostyninie pracuje od 2007 roku. Jest nauczycielem kształcenia słuchu i audycji muzycznych.