Konkurs “Wirtualna Muz-Bombka 2020”

 • Post author:
 • Post published:7 grudnia 2020
 • Post category:Konkursy

Prezentujemy regulamin zabawy plastycznej “Wirtualna Muz-Bombka 2020” dla uczniów naszej szkoły.

 1. Organizatorem jest biblioteka Miejskiej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gostyninie.
 2. Konkurs ma charakter przedświątecznej zabawy plastycznej i przeznaczony jest dla wszystkich uczniów MSM I st. w Gostyninie.
 3. Zadanie uczestników polega na narysowaniu na kartce papieru bombki (kółko o średnicy 10-15 cm), ozdobieniu jej w sposób związany z zimą lub świętami Bożego Narodzenia, ale z bardzo wyraźnymi elementami muzycznymi.
 4. Prace rysowane, malowane, wyklejane należy sfotografować lub zeskanować, a plik graficzny (.jpg) przesłać na adres msmgostynin@wp.pl w terminie do 18 grudnia (włącznie).
 5. Bombki można też zaprojektować w dowolnym programie graficznym, ale zapisać je i przesłać jako plik .jpg.
 6. Kolorystyka i technika ozdób – dowolna.
 7. Jeden uczeń może wykonać kilka prac.
 8. Ze względu na rodzinny charakter Świąt, przy projektowaniu i wykonywaniu bombek mogą pomagać inni członkowie rodziny. Dlatego też nie będzie przyznawanych nagród za najpiękniejsze projekty. Zamiast tego, wśród wszystkich uczestników zabawy rozlosujemy kilka muzycznych gadżetów. Losowanie będzie zarejestrowane i udostępnione na stronie szkoły w późniejszym terminie.
 9. Z nadesłanych zdjęć powstanie wirtualna choinka – galeria, która zostanie opublikowana na stronie www szkoły i na szkolnym Facebooku.
  U. L.