26 maja odbyło się muzyczne spotkanie z okazji Dnia Matki. Sala koncertowa zmieniła się na chwilę w salę kawiarnianą, były kwiatki w wazonach i słodki poczęstunek.
W okolicznościowym koncercie wzięli udział nasi uczniowie, absolwenci i nauczyciele.
Były chwile radości, zabawy, śmiechu, ale też refleksji i wzruszenia.
Prowadzący imprezę p. Dominik Janiszewski w umiejętny sposób stopniował emocje u publiczności, podkreślał ogromne znaczenie Mamy w życiu dziecka, dziękował za troskę, cierpliwość i bezgraniczną miłość.
Wszystkiego najlepszego, kochane MAMY!
fot. Bogusława Cepil, Anna Jaworska







